Hazbin & Bajka PBF
Witamy i zapraszamy. Po długiej przerwie wracamy dla tych, którzy chcą pisać. Wprowadzamy nowy świat - Hazbin Hotel.
Hazbin & Bajka PBF
Witamy i zapraszamy. Po długiej przerwie wracamy dla tych, którzy chcą pisać. Wprowadzamy nowy świat - Hazbin Hotel.
Hazbin & Bajka PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Hazbin & Bajka PBF


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Bajka
Konto Specjalne
Bajka
Wiek : Wieczna
Pon Lut 26, 2024 10:33 am






____________________________________

Jeśli chcecie z kimś popisać, nie wiecie z kim, nie macie pomysłu itp. to ten temat ułatwi Wam odnajdywanie się w rozgrywce.
Można tu wrzucać info, że chcemy popisać, albo linki do tematów, w których jesteśmy lub gdzie można dołączyć jeszcze - acz z reguły... dołączać można wszędzie, chyba że to czyjś dom itp.

Polecamy - zamiast siedzieć i czekać na magiczne zaproszenie - zacznijcie gdzieś pisać, albo dołączcie do kogoś, chociażby z osób, które się tu ogłaszają.


Kod:
[size=20][b]Chcę popisać / Zapraszam do fabuły[/b] [/size]

[b]Temat:[/b] (wklejamy link do tematu, jeśli natomiast nigdzie jeszcze nie napisaliśmy to piszemy tu tylko "SZUKAM")
[b][i]Info[/i]:[/b] (np. kto tam obecnie jest lub co to za miejsce itp.)

[u]AKTUALNE[/u]

by TESZKA & Bajka

Bajka
Powrót do góry Go down
Lucifer
Lucifer
Wiek : starszy od Ziemi
Detale : Pokłoń się królowi babe~
Pon Lut 26, 2024 10:49 am
Zapraszam do fabuły

Temat: https://bajka.forumpolish.com/t437-salonik-hotelowy#1297
Info: Obecnie są tu Alastor i Lucek mój. Ale to salon dostępny dla wszystkich w Hotelu, więc każdy może w każdej chwili wbijać Very Happy

AKTUALNE
Lucifer
Powrót do góry Go down
Diaval
Diaval
Wiek : 30 lat
Detale : specyficzne "blizny" na szyi i twarzy i całym ciele
Pon Lut 26, 2024 10:51 am
Chcę popisać / Zapraszam do fabuły

Temat: SZUKAM
Info: obojętnie mi, dostosuję się

AKTUALNE
Diaval
Powrót do góry Go down
Hauru
Hauru
Wiek : 27 lat
Detale : Przefarbowany na blond. Kolczyki w uszach.
Pon Lut 26, 2024 11:02 am
Mogę popisać

Temat: SZUKAM
Info: Wyjaśnię, że nie zaczynam fabuły nigdzie bo piszę moimi multi i na siłę nic nie zaczynam, ale udostępniam Hauru - gdyby ktoś chciał z nim popisać to dajcie znać, to dołączę czy napiszę gdzie trzeba ^^

AKTUALNE
Hauru
Powrót do góry Go down
Zuko
Zuko
Wiek : 22 lata
Detale : Blizna na lewej stronie twarzy wokół oka
Pon Lut 26, 2024 11:09 am
Chętnie popiszę ludki

Temat: Otwarty na propozycje
Info: Mogę zacząć, mogę dołączyć. Obojętnie. Ktoś będzie chciał z Zuko popisać, walcie śmiało na priv lub tutaj

AKTUALNE
Zuko
Powrót do góry Go down
Kylo Ren
Kylo Ren
Wiek : 30
Detale : piegi i pieprzyki, blizna po prawej stronie twarzy od czoła, przez oko, aż na szyję
Pon Lut 26, 2024 11:10 am
Chętnie popiszę też

Temat: Mój Kylo też jest otwarty na propozycje
Info: Mogę zacząć, mogę dołączyć. Obojętnie. Ktoś będzie chciał z Kylo popisać, walcie śmiało na priv lub tutaj

AKTUALNE
Kylo Ren
Powrót do góry Go down
Amalthea
Amalthea
Wiek : 20 wizualnie
Detale : 168cm, gwiazdka-blizna na czole, oczy w których odbija się las i zwierzęta
Sro Lut 28, 2024 10:34 am
Chcę popisać

Temat: SZUKAM
Info: kto jest gotów i chce dać czadu, zapraszam xD

AKTUALNE
Amalthea
Powrót do góry Go down
Belle
Belle
Wiek : 20 lat
Detale : 160cm. Pod oczami rząd niewielki kropeczek (piegi) równy, a także białe wzory na policzkach.
Sro Lut 28, 2024 9:34 pm
Zapraszam do fabuły

Temat: https://bajka.forumpolish.com/t76-ch-bajkopolis#1373
Info: Centrum Handlowe w Bajkopolis. Jestem tam razem z Zuko. Jak ktoś chce dołączyć to zapraszam.

AKTUALNE
Belle
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Sponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Skocz do: