Hazbin & Bajka PBF
Witamy i zapraszamy. Po długiej przerwie wracamy dla tych, którzy chcą pisać. Wprowadzamy nowy świat - Hazbin Hotel.
Hazbin & Bajka PBF
Witamy i zapraszamy. Po długiej przerwie wracamy dla tych, którzy chcą pisać. Wprowadzamy nowy świat - Hazbin Hotel.
Hazbin & Bajka PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Hazbin & Bajka PBF


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Ogłoszenia od Administracji
Bajka
Konto Specjalne
Bajka
Wiek : Wieczna
Czw Kwi 04, 2019 10:00 am






Ogłoszenia Adminów
____________________________________

Wszystkich graczy prosimy o śledzenie tematu i zapoznawanie się z każdym nowym ogłoszeniem.

Poniżej kod ogłoszenia do wykorzystania dla adminów.


Kod:
<center><div style="background-image: url('https://i.imgur.com/94oQsVF.png'); background-position: center top; background-repeat: no-repeat;"><BR><BR><BR><BR><BR><div style="width: 460px; background-color: rgba(73, 75, 119, 0.78); padding: 8px; text-align: justify; box-shadow: 0px 0px 4px #543d53;  width:515px; border-radius: 10px;"><div style="background-color: rgba(224, 225, 243, 0.42); border-radius: 10px; padding: 5px; text-align: justify"><center>
<div style="margin-left:20px; margin-right:20px"><span style="color: #31386b; font-family: 'Open Sans Condensed', sans-serif; font-size:39px; letter-spacing:5px; text-align:center;">[b]MIESIĄC[/b] ROK</span></div><div style="color: #3d316b;">____________________________________</div></center>
<div style="color: #282c43; text-align: justify; padding-left: 10px; padding-right: 10px;">[size=15]TREŚĆ OGŁOSZENIA[/size]
</div><br> <div style="font-family: calibri;"><center>[size=10]by [/size]<a href="http://www.czart.aaf.pl/profiles/57.htm">[size=10]TESZKA[/size]</a>[size=10] & Bajka[/size]</center></div></div></div></div></center><br>

by TESZKA & Bajka

Bajka
Powrót do góry Go down
Hauru
Hauru
Wiek : 27 lat
Detale : Przefarbowany na blond. Kolczyki w uszach.
Nie Kwi 14, 2019 5:01 pm






Kwiecień 2019
____________________________________

Dnia 14.04.2019 o godzinie 17:00 otwarto forum!

by TESZKA & Bajka

Hauru
Powrót do góry Go down
Hauru
Hauru
Wiek : 27 lat
Detale : Przefarbowany na blond. Kolczyki w uszach.
Czw Kwi 09, 2020 2:00 pm






Kwiecień 2020
____________________________________

WRACAMY DO GRY!

Dobry. Przepraszam za nieobecność dłuższą niż planowałam (normalnie koło grudnia/stycznia mam możliwość powrotu do for po wybywaniu w okolicach czerwca itd.) Był oto spowodowane wieloma rzeczami, o których pisać nie bardzo powinnam i chcę, ale niemniej najmocniej przepraszam, bo chociaż uprzedzam zawsze, że znikam w tym okresie, to najczęściej styczeń już solidnie powracam - nie uprzedziłam też, że moja nieobecność się wydłuży, przez co zapewne pozostałe osoby z administracji - pomijając że też mieli swoje sprawy - mogli się czuć niepewnie.

Mam nadzieję, że wszyscy jesteście w dobrym zdrowiu. Postaram się by takie sytuacje nie miały miejsca (chociaż zawsze we wspomnianym wyżej okresie znikam z powodu prywatnych), niemniej zachęcam do nie-znikania-ze-mną xD a jeśli już tak, to zapraszam do powrotu.

Aby umilić pobyt w domach i trudny okres, wracamy z forum - jeśli chcecie wrócić z nami, serdecznie zapraszamy :slight_smile: A osoby, którym się odwidziało, odechciało, nie mają czasu, albo nie bardzo widzi im się taki styl bytowania forum (za co przepraszam), proszę jedynie uprzejmie o info, byśmy wiedzieli na kogo nie czekać :)

Przesyłam dużo <3 i w razie gdyby kogoś to interesowało ( xD) już u mnie wszystko w porządku, a także jestem w dobrym zdrowiu (mój piesej gorzej ale well, walczymy).

Pozdrawiam
Hauru


by TESZKA & Bajka

Hauru
Powrót do góry Go down
Hauru
Hauru
Wiek : 27 lat
Detale : Przefarbowany na blond. Kolczyki w uszach.
Nie Kwi 12, 2020 3:47 pm






Kwiecień 2020
____________________________________

Życzymy od Administracji Wesołego Jajka i wszystkiego dobrego! Aby uczcić ten jajeczny okres w naszym życiu, rozpoczęliśmy pierwszy forumowy Event - Festyn Wielkanocny!

Zainteresowanych zapraszamy do subforum eventu i życzymy dobrej zabawy!

#Event #Wielkanoc #2020


by TESZKA & Bajka

Hauru
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Sponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Skocz do: